LUCULLUS - RAUTY & CATERING

Kde si půjčit v jižních Čechách vybavení na svatby, večírky, rauty a oslavy?

Naše společnost se kromě jiného specializuje na poskytování kompletního vybavení pro hostiny, catering a oslavy. Jsme hrdí na to, že můžeme být váš spolehlivý partner při uspořádání nezapomenutelných událostí. Naše nabídka je široká a zaměřená na spokojenost našich klientů. Zde je detailní přehled naší nabídky:

Stoly a židle

Nabízíme široký výběr stolů a židlí v různých stylech a velikostech, které odpovídají vašim potřebám. Od elegantních stolů pro formální akce po pohodlné posezení při neformálních oslavách.

Nádobí a příbory

Naše společnost poskytuje vysoce kvalitní nádobí a příbory, které dodávají dojem elegance a vkusu na vaší události. Máme kompletní sadu pro každý typ menu.

Skleničky a nápojový servis

Pro vaše hostiny nabízíme skleničky různých tvarů a velikostí, které doplní váš nápojový servis. Od šampaňských skleniček po kvalitní karafy na víno.

Stolní dekorace

Abyste dosáhli jedinečné atmosféry, nabízíme široký výběr stolních dekorací, jako jsou ubrusy, květinové aranžmá, svíčky a další doplňky, které přizpůsobíme vašemu stylu.

Cateringové vybavení

Pro vaše cateringové potřeby máme k dispozici moderní a funkční vybavení, včetně grilů, ohřívačů jídla, stolů pro servírování a dalšího vybavení pro bezproblémovou obsluhu hostů.

Osvětlení a ozvučení

Pro vytvoření správné atmosféry nabízíme osvětlení a ozvučení. Od elegantních světelných dekorací po profesionální ozvučovací systémy.

Doprava a montáž

Zajišťujeme dopravu veškerého vybavení na místo události a následně se postaráme o jeho profesionální montáž a demontáž. Individuální konzultace:

Každá událost je jedinečná, a proto nabízíme individuální konzultace s našimi odborníky, kteří vám pomohou vybrat to nejlepší vybavení pro vaše specifické požadavky a přání.

S naší společností máte jistotu, že každá událost bude provedena s maximální péčí o detaily a s důrazem na vaše individuální potřeby. Nechte nás být součástí vašich nezapomenutelných chvil!

Oslavy pro 20 nebo klidně 200 lidí

Rádi bychom zdůraznili, že naše široká nabídka vybavení není určena pouze pro velké společenské události, ale také pro ty menší a intimnější. Chápeme, že každá oslava je jedinečná a má své vlastní potřeby a rozpočet. Proto jsme připraveni poskytnout naše služby jak pro velké svatby, firemní večírky a konference, tak i pro rodinné oslavy, narozeninové párty nebo sváteční setkání.

Pro malé oslavy nabízíme kompaktní a flexibilní vybavení, které se snadno přizpůsobí vašemu prostoru a počtu hostů. To zahrnuje menší stoly a židle, kompaktní cateringové vybavení a ozvučení pro malé místnosti. Naše cílem je zajistit, že i menší akce budou probíhat s elegancí a pohodlím.

Na druhé straně jsme také plně vybaveni pro organizaci velkých oslav a společenských událostí. Máme dostatek kapacity na poskytování vybavení pro stovky hostů, ať už jde o kompletní cateringové služby, rozsáhlou stolní výzdobu nebo profesionální ozvučení pro velké prostory.

Náš tým odborníků je připraven vás vést a poradit vám při výběru vybavení pro vaši konkrétní událost, ať už je jakéhokoli rozsahu. S námi můžete mít jistotu, že vaše oslava, bez ohledu na její velikost, bude provedena s maximální péčí a pozorností k detailům.

Transparentní a vstřícná cenová politika

Věříme, že dostupnost a transparentní cenová politika jsou klíčovými faktory při výběru partnera pro vaši událost. S naší společností můžete očekávat vynikající služby za přijatelné a transparentní ceny. Zde je několik důvodů, proč si vybrat právě nás:

Dobrá dostupnost

Jsme hrdí na rychlou a spolehlivou dostupnost našich služeb. Naši zákazníci si mohou být jisti, že veškeré vybavení bude dodáno včas a v optimálním stavu, bez ohledu na velikost nebo místo konání události.

Flexibilní možnosti pronájmu

Chápeme, že každá událost je jedinečná, a proto nabízíme flexibilní možnosti pronájmu. Můžete si vybrat krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem podle potřeby vaší události.

Transparentní cenová politika

Naše cenová politika je plně transparentní a bez skrytých poplatků. Při nás nečekají žádné nepříjemné překvapení v podobě dodatečných nákladů. S námi víte přesně, za co platíte.

Balíčky pro každý rozpočet

Rozumíme, že každý klient má svůj unikátní rozpočet. Proto jsme připraveni nabídnout balíčky a služby, které odpovídají různým finančním možnostem. Bez ohledu na velikost vašeho rozpočtu můžete počítat s profesionální obsluhou a kvalitním vybavením.

Slevy pro opakované zákazníky a dlouhodobé partnery

Oceníme vaši věrnost a spolupráci. Pro naše opakované zákazníky a dlouhodobé partnery nabízíme atraktivní slevy a výhody. S námi na vaší události nejenže ušetříte čas a energii, ale také peníze. Jsme tu pro vás a připraveni vám pomoci uspořádat nezapomenutelnou událost bez stresu z organizačních záležitostí. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb!

+420 602 475 935
Nabídka
+420 730 633 181